Pizza og Cola er en af de myter, der har været svær at aflive i vores branche.
Denne gang inviterer vi til en lidt anderledes netværksmiddag. Vi skal nemlig selv have fingrene i pizzadejen.
Vi mødes hos Alfred & Kamilla, hvor Brian Matzen vil bage pizza sammen med os. Colaen har vi i dagens anledning byttet ud med et godt glas rødvin.
Så hvis du er frisk på at lave din egen pizza sammen med et hold friske kon-/kolleger fra det gode fællesskab i ITB Fyn, så er der nu du skal melde dig til.
Målet for vores netværksmiddage er, at vi skal lære hinanden at kende på kryds og tværs og skabe relationer med vores kolleger, som også er en del af fællesskabet i IT-Branchen på Fyn.
Det er gratis at deltage for medlemmer af IT-Branchen. Der er begrænsede antal pladser og tilmelding er påkrævet. Det er kun muligt at deltage to personer fra samme virksomhed.
Onsdag den 4. oktober 2023, kl. 16.00 – 19.00
Alfred & Kamilla, Sverigesgade 16, 5000 Odense
ANDRE EVENTS PÅ FYN:
- |Cybersikkerhed. Events. Fyn. Jylland. Sjælland
Hele Danmark Øver
Hele Danmark Øver styrker jeres cyberberedskab gennem en realistisk øvelse, hvor beslutninger skal træffes under pres.
- |Cybersikkerhed. Events. Fyn. Regulatoriske Rammer
Det regulatoriske landskab – Cybersikkerhed i forsyningskæden
Hvordan påvirker NIS2 og Cyber Resilience Act din virksomhed? Få indsigt i krav, ansvar og næste skridt på denne workshop.
- |Cybersikkerhed. Digitale kompetencer. Events. Fyn
Security in software development – Cybersecurity in the supply chain
Gain practical cybersecurity knowledge, understand common threats, and strengthen your software development practices.
- |Events. Fyn. Kapital og iværksætteri. Medlemstilbud. NewTech
Morgenbrief: AI i praksis – fra værktøjer til reel forretningsværdi
Få konkrete eksempler på, hvordan AI kan skabe reel forretningsværdi, effektivisere arbejdsgange og løse opgaver på nye måder.




